ועדת מינויים יחידתית - מורים מן החוץ

במערכת משאבי אנוש קיים רכיב לטיפול בהזנת ועדה יחידתית למורים מן החוץ ועמיתי הוראה, הכולל גם דוחות מעקב אחר מורים שמועד אישור הועדה עבר (כלומר עברו שלוש שנים ממועד אישור הועדה):

 

1. הזנת נתוני הועדה:
 

מתוך המסך הראשי (מסך "אנשים") --> כפתור "נתונים אישיים נוספים" וברשימת השדות הגמישים בוחרים את "ועדה יחידתית מורים מן החוץ" או עמיתי הוראה. הרשומה הפתוחה נראית כך:

 

 

השדות הם כולם שדות חובה ויש להזין:

  • תאריך ועדה - מועד הישיבה בפועל.
  • שנת אישור - החל מאיזו שנה אקדמית תקף אישור הועדה. (ניתן לבחור את השנה מתוך רשימה)
  • הפקולטה המאשרת - הפקולטה שקיימה את הועדה היחידתית (ניתן לבחור מתוך רשימה). כזכור, אם המורה מלמד גם בפקולטה אחרת הוא צריך לעבור ועדה יחידתית גם בפקולטה הנוספת.

יש להזין רשומה נוספת כאשר מחדשים את הועדה היחידתית של המורה. הנתון הוא אינפורמטיבי - אין לסמן מצב אישור ולהעביר למשאבי אנוש.

 

2. הפקת דוח מעקב:

דוח המעקב מופק מהתפריט הראשי של המערכת --> "דוחות עובדים discoverer" - ובסוף הרשימה "חסרי ועדה יחידתית ממ"ה/עמיתי הוראה 40124".

בעת הפקת הדוח נפתח מסך פרמטרים:

 

  • פקולטה - הפקולטה שאת המורים המוצבים אצלה רוצים לבדוק
  • למורים הפעילים בשנת - יש להזין את שנת העבודה השוטפת. כלומר עד נובמבר 2005 יש להזין תשס"ה. התכנית מתייחסת רק למורים שהיה להם מינוי פעיל באותה שנה. למורה שלא הועסק ברצף יש לחדש את אישור הועדה בשנה בה הוא חוזר.
  • שנת העסקה מבוקשת - עבור איזו שנה רוצים לבדוק את הועדה. בד"כ שנת הלימודים הנוכחית לבדוק מי לא טופל בזמן, או השנה הבאה לבדוק במי יהיה צורך לטפל לקראת פתיחת השנה.
  • סעיף הוצאה – לבחירת מורים מן החוץ או עמיתי הוראה.

 

הדוח מציג את רשימת המורים החייבים בוועדה, ממוין לפי מחלקות ואת השנה של הועדה האחרונה. מורים שלא מוזנת להם ועדה יופיעו בדוח כחייבים בחידוש.

שימו לב: זמן הריצה של הדוח ממושך.

 

להפקת דוחות דיסקברר, ראו: שימוש במחולל הדוחות דיסקברר באתר זה.

 

בברכה,

 

יואב הרמן

מנהל Erp-Hr

 

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>