הזנת תפקידים- סגל אקדמי

שלום רב,

 

להלן הנחיות להזנת תפקידים אקדמיים:

ממסך "אנשים" להיכנס לכפתור "אחרים" ולבחור ב-"תפקידים נוספים".במסך שהתקבל (ראו תרשים) יש להזין כמוסבר בהמשך. לנוחיותכם, ניתן להרחיב את כל הטבלאות כדי לראות את שמות התפקידים: 

 

1. קבוצת עיסוקים -  לבחור מהרשימה תפקיד אקדמי.

 

2. תפקיד -  תפקיד יוגדר כתפקיד אוניברסיטאי כאשר פעילותו היא לגבי כלל האוניברסיטה ולא לפקולטה/חוג מסוימים. בד"כ מינוי לתפקיד אוניברסיטאי יהיה ע"י הרקטור/נשיא וההזנה תעשה ע"י המזכירות האקדמית. תפקיד יהיה פקולטטי כאשר הוא מתבצע בפקולטה או חוג ובד"כ המינוי יוצא מהדיקאן והזנה בפקולטה (אם כי דיקאנים לדוגמה, הם תפקיד פקולטטי שממונה ע"י הרקטור ומוזן במזכירות האקדמית). לחיפוש תפקיד ברשימה, ניתן להשתמש בסימן ה-% כמקובל. למשל חיפוש של תפקיד ראש חוג יכול להירשם כ-%פקול%ראש%חוג%.      

 

3. גוף מייצג – יש להזין את היחידה שהתפקיד שייך אליה. 

 

4. תאריכי התפקיד -   לפי תאריכי המינוי של חבר/ת הסגל.

 

5. יש לגלול את המסך עד הקצה השמאלי שלו, לפתוח את החלון הגמיש (תרשים בהמשך) ולהזין:

 

   5.1 להצגה באתר האוניברסיטה – שדה זה קובע אם באלפון האוניברסיטה תוצג שורה עם שם חבר/ת הסגל והתפקיד המוזן, בנוסף למופע שמו כחבר/ת סגל מהשורה.

 

   5.2 גמול כספי –. לא להזנה.

 

   5.3 שעות הפחתת הוראה - אם אין אישור להפחתת שעות הוראה, יש להזין 0. אם יש אישור להפחתת שעות הוראה להזין את מס' השעות שאושרו להפחתה.

 

   5.4 מספר כהונה -  להזין את מס' הכהונה.

 

   5.5 הערות – יש להזין את שם התפקיד המלא, כולל שם הפקולטה, אם רוצים במכתב שינוי לעומת שם התפקיד כפי שהוגדר בטבלה.

 

   5.6 סעיף הוצאה – אין להזין.

 

6. הפקת כתב מינוי – לאחר השמירה יש לשים לב ש"עומדים" על שורת התפקיד המתאימה לצורך הפקת המכתב. להכנס ל"כלים" ולבחור את המכתב המתאים. במסך שיפתח יש לסמן את הפרמטרים השונים כנדרש.

 

7. תיקונים – לאחר שמירת ההזנה, אין אפשרות לתקן אלא יש צורך למחוק את כל השורה ולהזין מחדש את התפקיד. בהפקת כתב מינוי מתוקן יש ללחוץ על פרמטר תיקון ולהוסיף את הערת התיקון בשדה "תוכן התיקון"

 

8. דוח על בעלי התפקידים – מהתפריט הראשי של האורקל ניתן לבחור מתוך רשימת "דוחות סגל אקדמי discoverer" בדו"ח "רשימת בעלי תפקידים".

 

9. הגורם האחראי על נושא התפקידים האקדמיים ועל נושא ההזנה, הוא מדור סגל אקדמי במזכירות האקדמית. יש להפנות אליהם כל שאלה בנושא.

 

יואב הרמן

Erp-Hrמנהל 

אגף משאבי אנוש

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>