הנחיות למרצה חוזר

 

 כללים להחזרי הוצאות לסגל אקדמי חדש מחו"ל המוזמן להצטרף לסגל האוניברסיטה מותנה באישור מוקדם של הדאקן והרקטור ובהתאם לתהליך המפורט להלן :

 

ההחזרים  לזכאים לקבלת  השתתפות האוניברסיטה  כוללים  החזר הוצאות מלא על כרטיסי הטיסה של חבר הסגל  המצטרף ומשפחתו. ההחזר מותנה בכך שמדובר בכרטיסי טיסה במחלקת תיירים ובמסלול הקצר ביותר האפשרי. בנוסף חבר סגל חדש זכאי גם להחזר הוצאות על העברת המטען., עד לסכומים המפורטים בהתאם לאזור  :

 

·        מהחוף המזרחי בארה״ב - עד $2,000

·        מהחוף המערבי בארה״ב - עד $2,600

·        מהמערב התיכון בארה״ב - עד $2,350

·        מאירופה - עד $1,650

·        מדרום אמריקה/אוסטרליה - עד $2,600

 

התשלום יתבצע לאחר שחבר הסגל החדש יחתום על כתב התחייבות להחזר המס בגין השתתפות האוניברסיטה. החזר המס יתבצע בששת החודשים האחרונים של השנה החמישית להעסקתו של חבר הסגל החדש באוניברסיטה, אלא אם הוא יעזוב את האוניברסיטה לפני כן, ואז יוקדם החזר המס.

 

תהליך העבודה:

החוקר:

·           חבר הסגל ירכוש את הכרטיסים וישמור את הכרטיסים המנוצלים, את כרטיסי העלייה למטוס ואת הקבלות המקוריות, על מנת להגישם למדור נסיעות.

·          חבר הסגל יוכל גם להזמין את הכרטיסים אצל סוכן נסיעות בארץ שעובד עם האוניברסיטה, והאוניברסיטה תשלם לסוכן.

·        חבר הסגל ישלח את מטענו לארץ וישמור את קבלות ההובלה (המקוריות).

·        הפקולטה תפנה למדור  נסיעות בבקשה לזכות את חבר הסגל על הוצאותיו, בציון הסעיפים התקציביים לחיוב.

·        מדור נסיעות יקבל מחבר הסגל את כתב התחייבות החתום על ידי איש הסגל  להחזר המס בגין ההטבה  בצירוף הקבלות ושאר המסמכים המעידים על הוצאותיו.

 

האוניברסיטה:

·        מדור נסיעות יעביר הוראה לאגף הכספים להחזיר לחבר הסגל את העלות של כרטיסי הטיסה שרכש, ואת העלות של הובלת המטען, בהתאם לערכים המופיעים לעיל.

·        מדור נסיעות יחייב את התקציבים השונים בהתאם, ולאחר מכן יעביר הוראה ליחידת התקציבים להחזיר לפקולטה את מחצית ההוצאות או $1,500 - הסכום הנמוך מבניהם.

       

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>