פיזור תקציבי מלגות ע"י היחידות

החוזר מיועד לעובדים המטפלים בתקצוב מלגאי קיום

 

שלום לכולם,

 

במערכת יש אפשרות ליחידות לבצע "הזזה" של תקציבי מלגות בין חודשי השנה. כלומר אם ליחידה יש עודף בחלק מהשנה והיא רוצה להקצות אותו לחודשים בהם יש חוסר, היחידה יכולה לבצע זאת בעצמה מבלי לפנות לתקציבנים או למדור תלמידי מחקר. ובמילים אחרות - ביצוע המרות תקציביות.

 

את הפעולה ניתן לבצע אך ורק מתחום האחריות האקדמי, או מתחום "בקרת תקציבי כ"א" ואך ורק למשרות מלגאים מסוג "ספר תקציב".

 

נכנסים לבקרה התקציבית, בסעיף ההוצאה המבוקש (520, או 521). יורדים בחצי התחתון של המסך מהיחידה התקציבית ליחידה הארגונית (יחידת ההוראה) וממנה למשרת "ספר תקציב". בצד ימין למטה ישנו כפתור "העברות תקציביות":

 

 

מתקבל מסך לביצוע ההעברות. השדות הצהובים הם שדות חובה. יש למלא את הכמות לחודש אותה רוצים להקפיא, את החודשים מ- ועד- שאותם מקפיאים. המשרה והיחידה התקציבית המקבלות יהיו זהות למשרה ממנה מקפיאים (פרט לבעלי תחום אחריות פקולטטי שקבלו הרשאה מיוחדת). יש להזין את התקופה המזכה והמערכת תחשב את הכמות החודשית לפי הכמות המוקפאת (למשל אם נקפיא 4 חודשים של 50% משרה ונעביר לתקופה של חודשיים, כל חודש יקבל 100% משרה). ובסוף בשדה "תאור/הערות" יש להזין טקסט חופשי שיזכיר לכם בעתיד מה רציתם לעשות ולמה. בסיום הפעולה לוחצים על איקון השמירה וההעברה מתבצעת. כאשר סוגרים את המסך, חוזרים לבקרה התקציבית ורואים את התוצאה.

 

 

 

​​

 

בברכה,

 

יואב הרמן

מנהל Erp-Hr

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>